Obsługa klienta

Zwroty

Każdą rzecz możesz zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Zwracany przez Ciebie towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów noszenia lub uszkodzeń.

1. Do zwrotu trzeba dołączyć paragon zakupu, oraz wypełniony FORMULARZ ZWROTÓW
2. Daj nam również znać o dokonaniu zwrotu na jungmobshop@gmail.com
3. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zwrotów wysłanych po upływie wyznaczonego terminu oraz artykułów, które nie są w takim samym stanie, w jakim zostały do Ciebie wysłane.
4. Gwarantujemy zwrot całej kwoty zapłaconej za towar poprzez przelew.
5. Nie pokrywamy kosztu wysyłki zwracanego towaru.

Adres do zwrotów: JUNGMOB Ul. Błękitna 7 05-126 Stanisławów Pierwszy

Wymiana

1. Jeśli chcesz dokonać wymiany produktu na inny wypełnij FORMULARZ WYMIANY
2. Poinformuj nas o chęci dokonania wymiany na jungmobshop@gmail.com
3. W przypadku wymiany, towar ponownie wysyłamy na nasz koszt.
4. Zapakuj wszystko dokładnie wraz z paragonem i wyślij na nasz adres: JUNGMOB Ul. Błękitna 7 05-126 Stanisławów Pierwszy

Pamiętaj, że wymieniany towar nie może nosić śladów użytkowania.

Zamówienia

Dostałeś niekompletne zamówienie, pomyliliśmy się z Twoim zamówieniem albo któryś z zamówionych produktów jest uszkodzony? Skontaktuj się naszym Biurem Obsługi Klienta: jungmobshop@gmail.com , podaj nam nr zamówienia i opisz sytuację, jeżeli to możliwe podeślij nam zdjęcie. A my jak najszybciej postaramy się rozwiązać ten problem.

Dostawa

Jeżeli nie otrzymałeś swojego zamówienia po 7 dniach, skontaktuj się z nami: jungmobshop@gmail.com

 

Klauzula informacyjna 

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz wejściem w życie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r., informujemy, że:

 

  1. Administratorem Państwa danych osobowych, które przetwarzane są w sklepie internetowym jungmob.com jest Alicja Wiśniewska prowadząca działalność gospodarczą FPH HAUER Alicja Wiśniewska, ul. Sienkiewicza 3, 05-126 Nieporęt k/Warszawy, NIP: 536-105-12-57, REGON: 011935558.

 

  1. Kontakt z Administratorem danych osobowych w każdej sprawie związane z ochroną danych osobowych możliwy jest poprzez wiadomość e-mail kierowaną na adres jungmobshop@gmail.com z dopiskiem „Dane osobowe” lub telefonicznie pod numerem 509 656 173 lub (22) 772 41 05.

 

  1. Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji zamówienia złożonego w sklepie jungmob.com oraz w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newsletteru.

 

  1. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 2 pkt b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, czyli zawarta przez Państwa umowa z Administratorem Danych Osobowych w celu realizacji zamówienia. W przypadku zapisu do newsletterapodstawą przetwarzania jest udzielona przez Państwa zgoda na przetwarzanie danych oraz wyrażone zgody na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych.

 

  1. Państwa dane są nam niezbędne do realizacji złożonego w sklepie internetowym zamówienia.

 

  1. Państwa dane są przez nas udostępniane wyłącznie podmiotom, z których usług korzystamy celem realizacji złożonego zamówienia. Nie udostępniamy, nie użyczamy i nie sprzedajemy Państwa danych osobowych innym podmiotom.

 

  1. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w okresie potrzebnym do realizacji zamówienia, w okresie przeprowadzenia i zakończenia ewentualnej reklamacji (nie dłużej jednak niż w okresie 2 lat) oraz dla celów rachunkowych w okresie 5 lat. W przypadku dokonania zapisu do newslettera Państwa dane przetwarzane są w terminie do 30 dni od dnia złożenia przez Państwa żądania ich usunięcia.

 

  1. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

 

  1. Mają Państwo prawo do cofnięcia udzielonej na przetwarzanie danych zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie będzie jednak miało wpływu na przetwarzanie dokonane przed jej cofnięciem.

 

  1. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

 

Jeżeli nie życzą sobie Państwo otrzymywania informacji handlowych i marketingowy a także przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem pod adresemjungmobshop@gmail.com.

 

Loading...